sukienka ślubna z sieciówki – kiecki przed ołtarz za grosze

ślub nie musi oznaczać kredytu rodziców panny młodej lub pożyczki pod zastaw. kasę przeznaczoną na wielką imprezę, orkiestrę, kawior i kreację niczym z pałacu Buckingham lepiej wydać na dłuuuugą podróż poślubną, uwicie wspólnego gniazdka czy pokój dzidziusia. istnieje milion fajniejszych sposobów wydawania $ niż zaspokojenie rodzinnych potrzeb, napojenie wujków i napełnienie brzuszków wszystkich cioć. chyba, że grecki ślub to twoje marzenie – wtedy absolutnie go for it! wszak marzenia trzeba spełniać. nadal jednak całkiem dobrze jest oszczędzić choć na czymś i według mnie taką rzeczą jest sukienka ślubna. a ta potrafi kosztować ładnych parę tysięcy. jedna druga naszego zespołu ma to stresujące wydarzenie, jakim jest ślub już za sobą i przyrzeczenie wiecznej miłości złożyła w pięknej, długiej, koronkowej kreacji z odkrytymi plecami za 300 złotych!

wyglądała pięknie, a wesele przygotowane z pomocą rodziny i przyjaciół było wzruszające i urocze.

ponieważ to mnie udało się znaleźć tę idealną ślubną kieckę za grosze, może pomogę również którejś z was i z poniższego worka białych (i nie tylko) kreacji wybierzecie coś dla siebie. pamiętajcie, jeśli sukienka jest skromniejsza i prostsza, perfekcyjna fryzura i nieco bardziej strojne dodatki sprawią, że całość wyda się bardziej efektowna i wieczorowa. o dodatkach, już wkrótce na naszym blogu.

tymczasem, zostawiam was sam na sam z kieckami. najdroższa nie kosztuje więcej niż 700 złotych, a ma nawet tren! niezależnie od tego czy sukienka ma być do kościoła, czy na ślub cywilny, sieciówki i sklepy internetowe prześcigają się w projektowaniu kreacji, które naśladują najpopularniejsze trendy z wybiegów. koronki, koraliki, przezroczystości są na topie już kolejny sezon. ja uwielbiam odkryte plecy lub krótsze sukienki nieco w stylu pensjonarki. do tego romantycznie upięte włosy lub luźno puszczone, naturalne fale, piękne kolczyki, bukiet polnych kwiatów w dłoni i mamy gotowy przepis na najpiękniejszą pannę młodą.

i co? udało wam się znaleźć coś dla siebie?

beżowapudrowa, biała

długa bez rękawów,  długa z rękawkami

krótka koronkowaażurowa długabiała z rękawkiem

ciemna koronkowaw kwiatykremowa z koronką

szara, biała z trenembiała prosta