słońce na talerzu – 3 najpiękniejsze wegańskie profile na instagramie

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie spróbowały przemycić na blogu trochę naszego światopoglądu. Jak już może wiecie z poprzednich postów, cały zespół whatgirlslike nie je mięsa. Spokojnie, nie będziemy tutaj próbowały was nawracać, więc jeśli jesteś tzw. mięsożercą, to i tak z nami zostań! Chciałybyśmy wam pokazać nasze ulubione wegańskie instagramowe profile pełne pięknych zdjęć roślinnego jedzenia. Nie będziemy kłamać, że wszystkie przepisy wypróbowałyśmy, raczej tylko podglądamy, ale je się w końcu też oczami. Ostrzegamy, ślinka będzie ciekła!

chinamisakamoto

Nazwa użytownika od razu podpowiada pochodzenie tej stylistki jedzenia. Trudno się więc dziwić, że dania są misternie wykonane i króluje w nich ryż. Ponieważ jedna z nas spędziła sporo czasu w Japonii, ta dieta jest nam bardzo bliska. Zresztą, popatrzcie same na te cuda:

earthyandy

Z Japonii przenosimy się na Hawaje, gdzie czteroosobowa, opalona rodzinka relacjonuje swoje życie, przy okazji pokazując całą masę wegańskich przysmaków. Wyraziste kolory zestawione z jasnym piaskiem i wszechobecnym błękitem działają bardzo uspokajająco. Zwlaszcza w tym roku, trudno nie zazdrościć tej pogody! A może wy też surfujecie? Zajrzyjcie w takim razie koniecznie do naszych postów tutaj i tutaj, gdzie dowiecie się jak urządzić piękny pokój w stylu łapaczki fal i jak szlifować formę na lato, nawet jeśli jedynym akwenem w pobliżu jest osiedlowy basen.

putyourheartinit

Nawet w tak zimnym kraju, jak Finlandia, znajdą się weganie o ciepłym sercu. Sirke z putyourheartinit prowadzi bardzo elegancki instagramowy profil, na którym zdecydowanie królują desery. Zobaczcie same – zdjęcia jej roślinnych słodyczy powodują niekontrolowany wyrzut insuliny.

Kilka tak dopracowanych, smakowitych zdjęć i od razu ma się ochotę przyrządzić coś tak barwnego i zdrowego. Idealną oprawą do naturalnego jedzenia jest piknik w lesie lub kolacja na świeżym powietrzu. A jakie elementy zagwarantują udany posiłek w ogrodzie, poczytasz tutaj!

Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach, jakie są wasze ulubione instagramowe (nie tylko jedzeniowe) profile! W końcu, inspiracji nigdy dość!

go vege, girls!