drogi Święty Mikołaju…

Wręczanie prezentów to sprawa, do której podchodzę ambicjonalnie. Nietrafione, oklepane czy nieprzemyślane prezenty mogą odbijać się złym echem przez cały rok. Jasne, często zadanie jest bardzo trudne – kolejny rok z rzędu wyszperać ciekawy i niebanalny prezent dla przyjaciółki, którą znasz od dziecka, to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, kiedy portfel buntuje się przy tych najlepszych pomysłach. Twoi bliscy nie piszą już listów do Świętego Mikołaja i musisz sama szukać inspiracji? Zapraszam do czytania!

Podróże małe…

Od kilku lat praktykuję polowania na tanie bilety lotnicze. I muszę przyznać, że to moje ulubione prezenty. Wyjazd wcale nie musi przypadać na okres świąteczny – bilet można wydrukować i atrakcyjnie zapakowany podarować pod choinkę. Choćbyś obdarowywała w ten sposób tę samą osobę co roku, trudno będzie mówić tutaj o nudzie. Weekend w Paryżu, majówka w Rzymie lub jeden dzień w Amsterdamie ucieszą bardziej niż pięknie ilustrowany przewodnik. Promocje cenowe możesz śledzić na stronach większości tanich linii lotniczych lub np. tutaj. Bon voyage!

… i duże!

Nie chcesz ryzykować zamawiania biletów w ciemno, ale wciąż szukasz prezentu dla podróżniczki? Taka mapa sprawi mnóstwo frajdy każdemu obieżyświatowi! Kto z nas nie marzy, by móc kiedyś zdrapać wszystkie pola? Dostępna również na allegro.

Miau!

Czas na coś bardziej przyziemnego, coś specjalnie dla miłośniczek kotów. Absolutnie nie polecamy tu jednak żywych prezentów! Ten wdzięczny zestaw szklanek do wina to gustowna alternatywa dla nieco już wyświechtanego kociego motywu.

Lubię i nic na to nie poradzę!

A może chcesz wykorzystać święta, aby podarować komuś coś z przymrużeniem oka? Załóżmy, że twoja kumpela skrycie uwielbia jednorożce, ale z pewnych względów wstydzi się do tego przyznać. Prawdziwa przyjaciółka zawsze przyjdzie z odsieczą! Buty czy lampka? Wybierz sama.


O dwóch takich, co ukradły księżyc.

Rzeczy praktyczne i romantyczne nie często idą w parze. Przedmiot łączący w sobie te dwie cechy jest rzadki, niczym słynny blue moon. Tym bardziej wyjątkowy jest ten prezent. Panie i panowie, nic dodać, nic ująć – idealne księżycowe lampki.

byłyście grzeczne, dziewczyny?

Podziel się: