lubię to!

Dzisiejszy post został napisany przez was! Wybrałam 5 przedmiotów z naszego facebookowego profilu, które do tej pory spodobały się wam najbardziej. Co więcej, mogę wam zdradzić, że są to w większości również nasze ulubione gadżety i same najchętniej klikałybyśmy przycisk lubię to!

księżyc w pełni.

Lampa i dzieło sztuki w jednym. Sama w sobie jest tak piękna, że opis jest zbędny. Nie jest to pierwsza inspirowana księżycem lampa, którą widziałam, ale na pewno pierwsza wykonana z taką dbałością o szczegóły. Po prostu księżyc w domu. Dostępna w różnych rozmiarach tutaj.

 

druga skóra.

Narzędzie pracy, z którym spędzasz większą część swojego dnia – laptop. Czemu nie nadać mu trochę stylu? Jeśli bardziej niż śliskie metalowe powierzchnie, lubisz kolory i wzory, to jest spora szansa, że tak jak my jesteś fanką stylu boho. W takim razie może zainteresuje cię ta hipnotyzująca naklejka na laptopa od Skin lee.

królowa lodu.

Kostki lodu w kształcie diamentów to najłatwiejszy sposób, żeby dodać zwykłej domówce odrobinę splendoru. Stare powiedzenie „brylanty najlepszymi przyjaciółmi kobiety” sprawdza się, jak widać, w każdej sytuacji.

I need a hero!

Prywatny bohater, a do tego czyta książki! Tak, drogie dziewczyny, ideały istnieją. Na razie znalazłyśmy wprawdzie jedynie idealną półkę, ale wciąż szukamy. Ten superbohater sprawi, że twoje książki będą unosić się w powietrzu.

mała syrenka.

Był już filmowy superbohater, czas na bajkową Ariel. Ten syreni ogon udowadnia, że nawet koc nie musi być nudny, a wręcz może dodać uroku. Wcale nie musisz czekać na Halloween, żeby stać się powabną morską syrenką. Szukaj go  również tutaj.


like it, girls!