work it, girl!

Pierwsze nabazgrane niewprawną ręką szlaczki, z trudem wykaligrafowana „Lekcja 1.”, sprawdziany, matura, pierwsze kolokwia, głowa opadająca nad wstępem do pracy dyplomowej, pierwsze miejsce pracy i mała, ciasna przestrzeń z komputerem obok dziewczyny, którą od dzisiaj będziesz widzieć codziennie przez osiem godzin. Każda z nas spędza przy biurku całkiem pokaźną część życia. To stół, który jednoznacznie kojarzy się z pracą. A praca to przecież dokładne przeciwieństwo dobrej zabawy. Niewielu szczęśliwców może pochwalić się profesją, która jest jednocześnie ich pasją. Do osiągnięcia takiego cudownego stanu gorąco zachęcam, nawet jeśli miałoby to zająć wiele lat, a tymczasem, by umilić sobie czas dążenia do owej nirvany, proponuję parę gadżetów na biurko.

Dla uczennic, studentek, dziewczyn pracujących w drapaczach chmur i domowych pieleszach – pimp your biurko!

I stała się jasność

Pierwsza na liście jest lampa. Dobre oświetlenie miejsca pracy to podstawa. Mama będzie szczęśliwa, że oczka się nie zepsują, zapatrzony w swoje ostre koło chłopak zakocha się w tobie od nowa, a ty sama będziesz miała dobre światło żeby… zrobić sobie makijaż. Gotowy model można oczywiście kupić, jednak ta lampa znalazła się tutaj głównie dlatego, że można zrobić ją samemu. No, może przy odrobinie męskiej pomocy.

lam3lam4lam1 lam2

Evergreen

Uważam, że nic tak nie poprawia nastroju, nie relaksuje i dodaje urody każdej przestrzeni jak roślinka. Wystarczy zmyślna doniczka, mały sukulent i na naszym biurku od razu robi się weselej. Moja propozycja to ceramiczna, pastelowa doniczka z wbudowaną stacją dokującą dla twojego telefonu.

don1 don2 don3

Czary mary

Nie, nie, ja też nie wierzę w horoskopy. Ba, nigdy ich nawet nie czytam. No chyba, że z nudów, tylko czasami… są przecież zawsze z tyłu gazety. Wróżba na dziś: ktoś polubi moje biurkowe inspiracje! Notesy w skórzanej oprawie, a na niej znaki zodiaku. I dla sceptyczek i dla czarownic!

zod1 zod2 zod3

Zaplątana

Plątaninę kabli, w której można utknąć, jak w pajęczej sieci, pomoże nam ogarnąć to sprytne cacko. To owocowa baza, w której naładujesz praktycznie wszystkie urządzenia wymagające zastrzyku energii. Zaopatrzona w różnego rodzaju wejścia stacja nie tylko pomoże uporządkować biurko i wydostać się z plątaniny kabli, ale też przypomni o zażyciu codziennej dawki naturalnych witamin. Yummy!

tro1 tro2 tro3 tro4

let’s work, girls!