sypialnia czy balijskie spa – egzotyczne dodatki do mieszkania

nie wiem jak wy, ale zawsze wyobrażam sobie, że gdybym była obrzydliwie bogata miałabym własnego trenera, fryzjerkę i panią kosmetyczkę. ta dbałaby o moją urodę w domowym spa, na które przeznaczyłabym miejsce w zarośniętej części ogrodu nad basenem. mieszkałabym przecież w jakimś pięknym, egzotycznym miejscu.

wracajmy jednak na ziemię, póki co moje domowe spa ogranicza się do nałożenia maseczki za parę złotych na twarz i to ewentualnie w weekend, bo w tygodniu czasem kąpiel zajmuje zbyt wiele czasu. jeśli jak ja, macie niewiele czasu, a ten, który po trudach dnia codziennego chcecie spędzić w domu, ma być relaksujący, musicie stworzyć ku temu atmosferę. o kojącą muzykę w tle postarajcie się zadbać już same. ja zajęłam się całym pozostałym anturażem i znalazłam dla was sporą garść dodatków z dostępnych w Polsce sklepów, które pozwolą wam stworzyć klimat balijskiego spa w waszym domu. starałam się znaleźć takie, które są aktualnie w wyprzedaży lub nie kosztują zbyt wiele.

1. kosz na bieliznę 2. egzotyczna poszewka na poduszkę 3. taca 4. wazon 5. dywan 6. świeczniki 7. wzorzysty ręcznik 8. makrama 9. świecznik 10. zestaw kosmetyków 11. misa 12. pleciona pufa 13. lustro 14. świecznik 15. wazony 16. poszewka na poduszkę 17. talerzyk

ponieważ większość produktów jest wyprzedawana ze sklepów dokładnie w tej chwili, szybko mogą się kończyć. staram się wtedy znaleźć ich podobne zamienniki, ale jeśli coś podoba się wam wyjątkowo, polecam pośpiech.

relax, girls!

Podziel się: