sznur wiór czyli sposób na surferskie wnętrze

„Na początku był windsurfing, longboarding, dzieci… i trochę chaosu.” – tak sami o sobie piszą twórcy polskiej marki, której motywem przewodnim jest zamiłowanie do sportów wodnych i… drewna. Sznur Wiór to surf-dekoracje i surf-biżuteria z domieszką palącego od słońca piasku i nadmorskiej bryzy, którą wręcz czuje się na policzkach oglądając zdjęcia marki.

Za całym tym ambarasem stoi małżeński tandem, który połączyła wspólna pasja. Nie dość, że jest romantycznie i uroczo, to jeszcze solidnie i z dbałością o szczegóły. Jeśli chcesz odtworzyć w mieszkaniu klimat australijskiej plaży i nocować w sypialni surferki, bezwzględnie musisz zaopatrzyć się w którąś z poniższych dekoracji.

Materiały, z którymi pracuje para to drewno, sklejka, kolorowe włóczki i rzemienie. Poza dekoracjami w kształcie surferskich desek, są też półki/makramy, miarki wzrostu i skrzynie, które świetnie sprawdzą się w pokoju malucha. Ich twórcy próbują rozprawić się z wszędobylską szarością i zdecydowanie stawiają na kolor. W końcu surfing to plaża, błyszcząca w słońcu woda i wielobarwne pianki!

Wszyscy wiemy, że dziewczyny uwielbiają świecidełka, breloczki i zwisające z telefonu, torebki, plecaka gadżety, dlatego Sznur Wiór ma w swojej ofercie również dział biżuteryjny. Prawdziwa surferka nie będzie jednak nosić na szyi błyszczących klejnotów, a proste drewniane zawieszki. Małe geometrycznie lub tropikalnie pomalowane deseczki wyglądają jakby ktoś wystrugał je z kawałków drewna wyrzuconego przez oceaniczne fale i tylko pociągnął farbą, którą wcześniej malował płot beach baru. Możesz nosić je na szyi, przy kluczach lub przyczepić do zamka w plecaku. Są też plecione bransoletki, a na chłodniejsze dni komin, który ochroni cię przed wiatrem.

Zakochałyśmy się w Sznur Wiór od pierwszego wejrzenia i dlatego mamy dla was małą niespodziankę! Już wkrótce na naszym blogu pojawią się 2 KONKURSY, w których będzie można wygrać m.in deseczkę na ścianę – szczegóły wkrótce!

                                                                                                        aloha, girls!