pokój dzidziusia – 13 elementów i gotowe!

urządzanie pokoju maluszka to nie tylko ogromna frajda, ale także spore przeżycie. dostarcza wielu wzruszeń, szczególnie jeśli to nasze pierwsze bobo, a hormony szaleją. trudno się zresztą dziwić – właśnie zaczyna się przecież największa przygoda naszego życia.

 9 miesięcy na pokój dzidziusia

wypełnianie pustego pokoju rzeczami, które wkrótce ożywią obecność małego człowieka, nie tylko pozwala oswoić się z nową rzeczywistością, ale umożliwia nieco przygotowanie do rodzicielskiej roli. jeśli na dodatek lubisz dekorować wnętrza, masz idealną okazję, żeby puścić wodze fantazji i popłynąć w zupełnie innym kierunku. pokój dziecka pozwala bowiem na bardzo wiele. mając kilka miesięcy w zanadrzu, możemy znaleźć masę świetnych inspiracji i spośród nich wybrać te, które stworzą wyjątkowy efekt końcowy. jeśli lubicie wychodzić poza schemat, to może spodoba wam się takie łóżeczko dla przyszłego, maleńkiego członka rodziny.

chłopiec czy dziewczynka?

różowy i niebieski to już od dawna nie jedyne słuszne dziecięce kolory. pokój maluszka może być taki, jaki tylko chcesz. popularne są motywy, a dobierane pod ich kątem dodatki tworzą razem zgrabną całość. poniżej kilka inspiracji, a na końcu mała kompilacja, która jest świetną podstawą do stworzenia wymarzonej kompozycji. macie swoje typy?

jeśli urządzanie pokoju dziecka macie już jednak za sobą, zajrzyjcie koniecznie tutaj.

zrób to sama!

1. kosz do przechowywania 2. metalowy wieszak 3. łóżko 4. dywan 5. krzesło 6. ozdobna miara 7. lustro 8. pufa 9. dekoracja ścienna 10. pojemnik 11. maskotka na ścianę 12. półka 13. dywanik na ścianę