konkurs!

whatgirlslike.pl działa od miesiąca, a jest nas już tutaj ponad 1500! Dziewczyny, bardzo dziękujemy! Trudno opisać, jaką frajdę sprawia nam tak ciepłe przyjęcie. Założyłyśmy ten blog, żeby pokazać wam, że dzięki zmyślnym gadżetom każdą pracę można uprzyjemnić, hobby upiększyć, a codzienne obowiązki ułatwić. Chcemy pisać dla was coraz lepiej i więcej, wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom.

Pomyślałyśmy, że ta okrągła liczba to świetna okazja, żeby wam coś podarować, a także zapytać o zdanie. Mamy nadzieję, że dacie się namówić i weźmiecie udział w konkursie. Nagroda jest w naszym stylu: niezbędna, prosta, ale z czymś ekstra, co nadaje jej gadżeciarski sznyt . Mowa o słynnej szczotce, która upora się z nawet najbardziej splątanym lokiem. A dokładniej, o jej pachnącym brzoskwiniami wariancie!

sz1 sz2 sz3

Wystarczy polubić nasz blog na facebook’u, udostępnić ten post i dać nam znać w komentarzu lub wiadomości, o jakich gadżetach chciałybyście przeczytać na blogu. Autorkę najlepszej inspiracji wybierzemy w piątek!

Czekamy na wasze pomysły!

Podziel się: