konkurs #3

możliwe że pamiętacie zajawkę naszego ostatniego konkursu. narobiliśmy wam smaku w czasach, które każdy rekin blogosfery określiłby już mianem 'zamierzchłych’. 10 000 polubień naszego funpage’u na facebooku zastało nas w konkursowych powijakach. mamy jednak nadzieję, że ten mały poślizg ujdzie nam na sucho.

tym razem postanowiliśmy wykonać dla was coś własnoręcznie, bo wszelkie projekty DIY sprawiają przy okazji tworzenia masę radości. dodatkowo, mamy pewność, że efekt końcowy jest jedyny w swoim rodzaju. oto efekty naszych poczynań – stożki do przechowywania pierścionków i innej drobnej biżuterii. surowy beton, biel i metaliczne kolory to trend, który chyba nigdy nam się nie znudzi. jeszcze bardziej cieszy nas więc, że możemy podzielić się z wami tym, co stoi również na naszej toaletce.


nagroda główna to komplet trzech stożków z pierwszego zdjęcia. pozostałe miejsca nagrodzimy podobnymi zestawami. wystarczy, że polubisz nasz fanpage na facebooku, a na blogu zostawisz komentarz pod swoim ulubionym postem. na podium znajdą się autorki najoryginalniejszych komentarzy.

zachęcamy do udziału w konkursie – takiego organizera biżuterii nie znajdziesz w żadnym sklepie!