dwa plus pies – czyli parę rzeczy, o których się Reksiowi nie śniło

Od lipca zeszłego roku reprezentujemy modny obecnie model rodziny „dwa plus pies”. I chociaż znajomi przyglądają nam się z politowaniem, nie wstydzimy się przyznać – mamy bzika na punkcie naszego adoptowanego kundelka, Tosi. Psy i koty to równoprawni członkowie rodziny i zasługują na rozpieszczanie tak samo jak my! Rynek produktów dla pupili jest zaskakująco bogaty, a tenisowa piłeczka i kijek są już oficjalnie passé!

psi brat patrzy.

Niestety z samej miłości do psa nie da się wyżyć. Kiedy ty pilnie pracujesz na najlepszą karmę dla (wiecznie i tak głodnego) Reksia, on nudzi się sam w domu. Każda opiekunka małego czworonoga wie, co oznacza to w praktyce dla nowych szpilek, zabytkowej sofy i kosza na śmieci. Nie mówiąc o tym, że twój towarzyski z natury, psi przyjaciel po prostu tęskni. Pet cube to gadżet pełną gębą – pozwoli Ci podpatrywać i zabawiać twojego pupila na odległość. To ułatwienie naprawdę warte rozważenia – koszt zwróci się w niepogryzionych butach i meblach (u nas nawet ścianach … ).

psi brat patrzy, karmi i uspokaja!

Tak, może być jeszcze lepiej. Ta kamera rodem z filmów science fiction ułatwi życie szczególnie tęskniącym pieskom (i ich opiekunom). Możesz być pewna, że Reksio będzie cię widział i słyszał, a do tego nie będzie głodny. Mało tego, jeśli będzie zdenerwowany, urządzenie uwolni uspokajający zapach, a jeśli będzie się nudził, towarzystwa dotrzymają mu koledzy z psiej telewizji. Jak zapewniają twórcy, całodobowa psia kablówka została naukowo opracowana tak, by przyciągnąć uwagę i zapewnić rozrywkę każdemu psiakowi. Sama przyznasz, że brzmi to lepiej niż nudny pluszak do gryzienia.

uff, jak gorąco!

Nasze ubrane w cieplutkie futerko czworonogi ciężko znoszą letnie upały. Szczęściarze mogą ratować się orzeźwiającą kąpielą w ogrodowym basenie. Tańszym rozwiązaniem jest chłodzące łóżko wodne, koszt około 30$, komfort i wdzięczność Reksia – bezcenna.

dobranoc, pchły na noc!

Idealne posłanko dla twojego psa powinno być przede wszystkim wygodne i odpowiedniej wielkości. Jako dziewczyna, nie byłabym jednak sobą, gdybym nie wzięła pod uwagę wyglądu. Właścicielki domów i dużych mieszkań mają w tym względzie trochę łatwiej – posłanko można zaaranżować tak, żeby nie psuło wystroju. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzi się ten stylowy mebelek – ozdoba.

Woof, woof!