czego ci tu życzyć, mały…? kilka pomysłów na dzień dziecka

Czy wy też uważacie, że prezent dla najmłodszych to wcale nie taka bułka z masłem, jak się z pozoru wydaje? Obdarowane dziecko, z wrodzoną szczerością, nie będzie udawać, że coś je zachwyca, jeśli tak nie jest. Jeśli nie trafisz z upominkiem, dowiesz się tego już w pierwszej minucie po odpakowaniu. A nawet jeśli trafisz w gusta szkraba, to jest szansa, że chomik lub niezwykle głośna zabawka, nie zyska aprobaty rodziców. Jak zwykle, śpieszymy ci z pomocą. Oto nasz wybór kilku upominków na dzień dziecka mających szansę spodobać się pociechom i ich mamom!

they see me rollin’

Frajda i pożytek w jednym! Ta miska pomieści dwoje dzieci, gwarantując dobrą zabawę, a zarazem ćwiczenie równowagi i umiejętności pracy w zespole. Odwrócona posłuży do rozciągania dzieciom i rodzicom. Można ją napełnić kulkami i zabawkami. Jest to również dość ciekawy pojemnik do składowania zabawek. Prosta rzecz, a tyle możliwości – użyj swojej wyobraźni.

mały podróżnik.

Nauka przez zabawę, to najlepszy sposób, by zachęcić dzieci do poznawania świata. Podarunek w postaci zwykłego szkolnego atlasu geograficznego to opcja niosąca ze sobą spore ryzyko minięcia się z oczekiwaniami kilkuletniego „obieżyświata”. Interaktywna mapa pozwoli maluchowi poznać państwa, flagi i stolice. I to wszystko w dwóch językach!

ale z ciebie artysta!

Ten prezent podoba nam się szczególnie! Na pewno zachwycisz wszystkich oryginalnością. Mała galeria sztuki do samodzielnego zaprojektowania i ozdobienia! Pomoże ośmielić i przybliżyć dzieciom sztukę – bo ta wcale nie musi być nudna i zrozumiała tylko dla dorosłych!

master chef!

Gotowanie jest teraz szalenie modne! Zanim jednak uzbroisz swoją pociechę w prawdziwy nóż, może warto poćwiczyć czymś zdecydowanie bardziej bezpiecznym.

większe dziecko

Załóżmy, że macie dziś za zadanie obdarować jakiegoś przedstawiciela płci nie-pięknej. Jeśli do tego jest on nieco już za duży do miski z pierwszego akapitu, to być może jakieś podpowiedzi znajdziecie tutaj. Oni podobno nigdy nie dorastają, więc szansa trafienia z prezentem jest całkiem spora.

Obudźcie w sobie dziecko, girls!

Podziel się: